Zadzwoń  539 970 321

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Dostawa i płatności

Dostawa i płatności

Zakupy na naszej stronie są niesamowicie proste!

Tradycyjne poszukiwania odpowiedniego kominka do Twojego domu mogą kosztować Ciebie dużo czasu i pieniędzy. Zamiast tego, możesz skorzystać ze stworzonego przez nas systemu, pozwalającego wybrać najlepszy kominek, zgodnie z wybranymi przez Ciebie parametrami.

Zamówienia możesz również dokonać poprzez:

telefon:
email: 

Wybierz odpowiednią formę zapłaty w zależności od preferencji:

  • Przedpłata przelewem tradycyjnym na konto.
  • Przedpłata za pośrednictwem płatnosci24.pl
  • Zapłata za pobraniem przy odbiorze.

Po zaksięgowaniu wpłaty, dostawa zamówienia odbywa się od 2 do 14 dni roboczych od dnia potwierdzenia przelewu. Zamów w sklepie oKominki.pl, by zaoszczędzić czas i pieniądze.

Szybka dostawa

Wszystkie zamówienia są realizowane za pośrednictwem sprawdzonej przez wiele lat i cieszącej się naszym zaufaniem firmy kurierskiej DHL. Kurier dysponuje numerem telefonu do odbiorcy, a dostawę każdorazowo potwierdza telefonicznie. Wysyłany przez nas towar jest odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu dociera w miejsce przeznaczenia w nienagannym stanie, gwarantując niezawodne działanie przez długie lata.

Koszty dostawy

Koszty dostawy uzależnione są od rodzaju przesyłki oraz formy płatności i przedstawiają się następująco (dotyczy tylko dostaw realizowanych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej):

  • w przypadku paczki – 15 zł (przedpłata na konto bankowe) lub 20 zł (przesyłka za pobraniem),
  • w przypadku palet – 75 zł (przedpłata na konto bankowe) lub 100 zł (przesyłka za pobraniem).
  • zakupy powyżej 3000 zł transport gratis

Zwroty

Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez Sprzedawcę na Stronie Internetowej Sklepu pod adresem: formularz odstąpienia.