Zadzwoń  539 970 321

pn. - pt. 8:00 - 16:00

O firmie

O firmie

Od wielu lat oferujemy Tobie najwyższej jakości wkłady kominkowe, piece, biokominki i wszelkie niezbędne akcesoria kominkowe. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie markowe produkty, które zostały odpowiednio przetestowane i cieszą się zaufaniem klientów. Spełniają one wszystkie normy bezpieczeństwa, niezbędne do prawidłowego użytkowania. Dzięki temu możemy zapewnić trwałość i niezawodne funkcjonowanie przez wiele lat. Wszystkie kominki wyprodukowane zostały przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych, które zapewniają wysoką wydajność oraz energooszczędność przez cały okres użytkowania.

Od początku działalności stawiamy na satysfakcję naszych klientów poprzez świadczenie usług najwyższej jakości oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy przekonani, że oferując markowe produkty jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwo w Twoim domu.

Zamówienia wysyłamy wyłącznie przy pomocy sprawdzonych firm kurierskich, dbając o odpowiednie zabezpieczenie produktów w trakcie dostawy.

Zakupy w sklepie oKominki.pl w szybki i prosty sposób umożliwiają wybór najlepszej konfiguracji produktów dla Twoich potrzeb.