Zadzwoń  539 970 321

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Referencje

Referencje

Referencje

2017-10-02

Marcin / Szczecin

Wiedziałem, że chcę kominek powietrzny i tylko tyle w temacie. Skontaktowałem się z firmą przez mejla, zaskoczyła mnie bardzo szybka odpowiedź z ich strony. Po kilku wiadomościach wiedziałem co powinienem wybrać, aby być zadowolonym przez długie lata.

2017-10-02

Łukasz / Katowice

Potrzebowałem nowego kominka, ale nie bardzo wiedziałem od czego zacząć poszukiwania. Tradycyjnie, zacząłem szperać w internecie i tak trafiłem na sklep oKominki.pl. Nie zastanawiałem się długo, tylko zadzwoniłem po poradę w wyborze odpowiedniego produktu. Konsultant wyjaśnił mi "z czym się to je" i zamówiłem odpowiedni produkt. W ciągu kilku dni dotarł i został zamontowany bez żadnego problemu.

2017-09-25

Katarzyna / Gorzów Wielkopolski

Od wielu lat w naszym salonie stał nieobudowany kominek. W sklepie oKominki.pl udało się znaleźć obudowę, która nie dość, że pasowała do kilkuletniego kominka, to jeszcze wygląda świetnie. Zamówiony towar w kilka dni był już w naszym domu. Świetna obsługa!

2017-08-31

Robert / Warszawa

Od lat planowałem wymianę starego pieca kaflowego na nowy. Koszt budowy nowego wydawał mi się zaporowy, dlatego poszukałem alternatyw. Trafiłem na ofertę sklepu oKominki.pl i zamówiłem elegancki, kremowy piec kaflowy o odpowiednich parametrach. Działa i wygląda fantastycznie!

2017-08-16

Krzysztof / Przemyśl

Przygotowując się do budowy domu rozważałem różne formy ogrzewania. Wybór padł na kominek z płaszczem wodnym i rozpocząłem poszukiwania produktu odpowiedniego dla metrażu budowanego domu. Tradycyjne poszukiwania nie przynosiły oczekiwanych efektów, więc zacząłem szukać odpowiedniego kominka przez internet. Tak trafiłem na stronę oKominki.pl. Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce dość szybko znalazłem i zamówiłem to czego potrzebowałem.

2017-08-15

Joanna / Białystok

Nie wiedziałam jaki kominek będzie odpowiedni do salonu w moim domu. W trakcie remontu postanowiliśmy go zbudować, ale zupełnie nie wiedziałam, od której strony się zabrać za tego typu zakupy. Dzięki poradzie od naszego majstra trafiłam na stronę oKominki.pl, gdzie z pomocą konsultanta wybrałam odpowiedni produkt. Sprawuje się świetnie i wygląda fenomenalnie!

2017-08-13

Jarosław / Olsztyn

Potrzebowałem wymienić szybę w swoim kominku sprzed paru lat. Odpowiednią udało mi się znaleźć na stronie oKominki.pl. Bardzo szybko dotarła do mnie i znów mogłem bezpiecznie palić w kominku. Polecam ten sklep!

2017-07-25

Jola / Bydgoszcz

Bardzo polecam, szybka dostawa. Towar bardzo dobrze zabezpieczony, nie ma do czego się przyczepić.

2017-07-01

Zbigniew / Krotoszyn

Podczas remontu domu zastanawialiśmy się nad zbudowaniem kominka. Razem z żoną postanowiliśmy skorzystać z oferty sklepu oKominki.pl. Zamówienie odpowiedniego produktu okazało się dużo łatwiejszym rozwiązaniem niż poszukiwania w marketach budowlanych, w których zawsze czegoś brakowało. Produkt dotarł do nas bardzo szybko i był dobrze opakowany.

2017-06-13

Jan / Koszalin

Szukając pieca do swojego domu nie bardzo wiedziałem jakie parametry powinny być dla mnie istotne przy wyborze odpowiedniego produktu. Dzięki wsparciu konsultanta wybrałem produkt, który służy już jakiś czas i sprawuje się wyśmienicie. Bardzo dziękuję za fachową poradę i pomoc. Polecam serdecznie!

Szczecin  |  Przemyśl  |  Koszalin  |  Białystok  |  Warszawa  |  Olsztyn  |  Bydgoszcz  |  Gorzów Wielkopolski  |  Katowice  |  Krotoszyn